In heaven, everything is fine...

„The only real voyage of discovery consists not in seeking new landscapes, but in having new eyes."

Texty

ULTRA VELVET YEAR

Další rok je téměř pryč. A nebyl zrovna dobrý. Vlastně nebyl ani špatný. A už vůbec ne průměrný.
Prvně dospěla paírově. Poté snad již konečně i duševně. Upevnila a přerovnala své priority. Začala věřit ve své sny a sebe samu.Splnila i navždy zničila dávná přání. Zamilovala se, odmilovala, zpřátelila se, znepřátelila si. Začal si vážit některý lidí. A přestala vážit jiných. I když možná si nakonec začala vážit všech. Zažila nádherné chvíle a zažila i ty zlé. Ocitla se absolutně nahoře i totálně dole. Dokázala jít dál. Poznala nespočet úžasných lidí. Přestala psát. Začala zase psát. Přestala fotit.  Začala zase fotit. Přestala kreslit.  Začala zase kreslit. Začala s likvidací snahy být šťastná (nebude) a začala dělat vše proto, aby byla spokojená. Po svém.
A tak je další rok téměř pryč. A nebyl zrovna dobrý. Vlastně nebyl ani špatný. A už vůbec ne průměrný. Byl její. A byl doposud nejdůležitější!

Ne, nemám vznešená přání ani poselství nakonec. Přála bych si pro spoustu lidí tolik věcí. Přála bych si přát jim toho tolik, ale neučiním tak. Protože vím, že každý si má přát a věřit někde uvnitř... v sobě a všcehno ostatní by byla pouze slova navíc.
Žádné komentáře
 
Kdybychom mohli odpustit za to, co se nám stalo. Kdybychom mohli odpustit za to, co jsme my provedli druhým.Kdybychom mohli opustit a nechat tak všechny své příběhy. O tom, že jsme padouši nebo oběti...